Organizacja konkursów konsumenckich
i akcji promocyjnych

REKLAMA 360

Jako agencja kreatywna oferujemy pełen wachlarz usług w ramach komunikacji 360 stopni.

Posiadamy 18 lat doświadczenia w zakresie wprowadzania marek na nasz rynek oraz podnoszenia poziomu sprzedaży. Naszą domeną jest kompleksowość obsługi, a także umiejętność dopasowania się do różnej skali projektów.

CO ROBIMY

Oferujemy:

strategie i kreacje reklamowe branding
realizację kampanii 360 (w tym zakup mediów)
organizacja konkursów konsumenckich
produkcja video
print
digital

ikony na www-02

TEAM ADVERTISING

strategia, kreacja, brand design,
organizacja konkursów konsumenckich, organizacja loterii, angażowanie przez grywalizację,
produkcje video, planowanie mediów, wprowadzanie produktów, projektowanie opakowań

ikony na www-01

TEAM DIGITAL

strony www, social media, facebook, instagram, youtube, buzz marketing, gaming, emailing, reklama na facebook’u, tworzenie aplikacji mobilnych

ikony na www-03

TEAM EVENT & PR

wizard sports & entertainment, organizacja eventów, eventy sportowe, incentive, gale, wyjazdy integracyjne, media relations w zakresie sportu i wydarzeń sportowych

ikony na www-04

PROMOCJA MIEJSC, REGIONÓW I WYDARZEŃ

upowszechnienie
walorów regionu
lub miejsca,
realizacja eventów  i promocja imprez kulturalnych, kampanie dla miast i regionów

Postaw na doświadczoną agencję kreatywną z Warszawy

Odpowiednia reklama to podstawa. Zwłaszcza teraz, w epoce informacji. Dlatego, aby wypromować swoją działalność, konieczna jest właściwie dobrana strategia kampanii reklamowej. Warto więc postawić na usługi doświadczonej agencji takiej, jak nasza. Jesteśmy gotowi, aby przygotować dla Ciebie profesjonalną strategię reklamową. Obsługujemy przede wszystkim firmy z Warszawy. Jesteśmy jednak otwarci także na ciekawe propozycje również z innych regionów kraju.

Kampanie reklamowe to nasza codzienność. Wdrażamy strategię reklamową niezależnie od charakteru branży i celów marketingowych. Działamy przy tym kompleksowo. Jesteśmy także w stanie przygotować profesjonalną kampanię internetową obejmującą m.in. tworzenie stron czy projektowanie grafiki. Uwzględniamy aktualne uwarunkowania rynkowe oraz kroki marketingowe podejmowane przez konkurencję z branży. Pomożemy Ci dobrać najlepszą strategię komunikacji marki i wdrożymy ją w życie. Działamy głównie w Warszawie, gdzie wielokrotnie wcielaliśmy się w rolę doradcy strategicznego. Za każdym razem z powodzeniem.

Projektowanie na najwyższym poziomie

Nowoczesny marketing opiera się niemal wyłącznie na wykorzystaniu Internetu oraz kanałów social media. To w wirtualny świat przeniosły się w dużej mierze kampanie reklamowe. Dlatego tak ogromne znaczenie ma strona internetowa. Także dla identyfikacji wizualnej firm. To przeważnie przy pomocy strony internetowej klienci dowiadują się o specyfice prowadzonej działalności czy dokonują zakupów. Strategie komunikacji muszą jednak być odpowiednio dopasowane do profilu działalności. Potrafimy to zrobić we właściwy sposób.

Wiele obecnych na rynku firm nie spełnia oczekiwań klientów. Tymczasem wymagania zleceniodawców stale rosną. Dlatego właśnie oferujemy kompleksowe projekty indywidualne. Sprawią one, że Twoja witryna będzie atrakcyjna wizualnie i przyjazna dla użytkowników. Każda kampania internetowa wymaga nieco innego podejścia. Wiemy o tym bardzo dobrze. Dlatego strategię kampanii reklamowej dostosowujemy do konkretnej sytuacji. Tworzymy funkcjonalne i indywidualne oprogramowanie dla marek z różnych branż. Wykorzystujemy przy tym sprawdzone narzędzia marketingowe, bez których rozwój kampanii nie byłby możliwy. Chętnie wcielimy się w rolę Twojego doradcy strategicznego. Z dużą dozą zawodowej wnikliwości podchodzimy do potrzeb każdego Klienta.

Marketing automation oraz organizowanie eventów w Warszawie

Nasza agencja zajmuje się także usprawnieniem i automatyzacją procesów sprzedażowych. To działanie o niebagatelnym znaczeniu dla generowanych zysków. W tym celu wykorzystujemy nowoczesne narzędzia marketingowe. Co więcej, organizujemy też wszelkiego rodzaju eventy, przygotowujemy imprezy kulturalne oraz wydarzenia regionalne i sportowe, a także gale i wyjazdy integracyjne. Zajmujemy się również identyfikacją wizualną firm od A do Z. W ramy podejmowanych przez nas działań wchodzi m.in. projektowanie grafik, tworzenie materiałów filmowych, a także prowadzenie kanałów social media. Stworzymy dla Ciebie kompleksową strategię reklamową. Stawiamy na projekty indywidualne, bo zapewniają one każdemu Klientowi oczekiwany efekt niezależnie od potrzeb.