Agencja kreatywna - studio graficzne, produkcja filmowa, digital, organizacja eventów oraz konkursów konsumenckich

Agencja kreatywna Wizard przedstawia niezwykłą moc efektywności reklamy. To właśnie ona sprawia, że od 18 lat jesteśmy jedną
z najbardziej rekomendowanych agencji reklamowych.

Najwięksi czarodzieje w historii to tacy, których prawie nie widać. Co to za przyjemność móc czarować i nie potrafić zniknąć? My właśnie tak działamy: robimy wszystko, co trzeba, dorzucamy trochę magii i znikamy zostawiając na pierwszym planie klienta i jego produkt. Albo klienta i jego event, bo w tym też jesteśmy dobrzy. Wyczarowujemy też filmy na You tube, social media i strategię do nich, a projektowanie opakowań, akcje promocyjne, czy konkursy konsumenckie robimy między ostatnią , a pierwszą kawą (różnie chodzimy spać).

Nie jesteśmy jednak stereotypowym, archaicznym magiem z długą brodą i szatą do ziemi, chociaż w naszym zespole jest broda i zdarzają się szaty do ziemi. I trochę brzucha jest. I długie włosy. I lubimy tworzyć historie z obrazków… Gdyby więc nas złożyć razem to bylibyśmy takim Magiem z legend, ale dla nas to za mało. Jesteśmy Magiem na miarę czasów, Magiem na miarę potrzeb i Magiem Który Robi Mnóstwo Rzeczy Jednocześnie. Kreatywność naszego zespołu i Twoje doświadczenie to połączenie wzmacniające jakość przekazu i jego siłę.

Nadrzędnym celem każdej naszej działalności jest pomoc klientowi w wyniesieniu go na kolejny poziom, czy to rozpoznawalności, czy sprzedaży.

Jeśli chcesz komunikować swoją markę skutecznie to skontaktuj się z nami i zobacz, co możemy wyczarować dla Ciebie.

Pozwólcie się oczarować.

Wizard – magia komunikacji