Vetrex

  • Klient: Vetrex
  • Cel: zbudowanie świadomości na temat oryginalnego rozwiązania, które znajduje się tylko w ofercie Vetrex, stworzenie poczucia wyjątkowości, nacisk głównie na estetykę rozwiązania, jej niepowtarzalność, wyjątkowy design
  • Grupa docelowa: inwestorzy indywidualni, w przedziale wiekowym 35-45, poszukujący najlepszych rozwiązań na rynku, stawiający na estetykę i design
  • Zakres działań: sesja fotograficzna, kreacja, prasa, BTL
  • Korzyści: przedstawienie nowego produktu firmy Vetrex

Na potrzeby kampanii reklamowej dla nowego produktu premium w ofercie firmy Vetrex – okien V82 Black Design Agencja kreatywna Wizard opracowała key visual oraz serię materiałów reklamowych (reklama prasowa, ulotki, roll-up).

V82 Black Design to najwyższej jakości produkt dla wymagających klientów, którzy cenią również oryginalny Design. Z tych powodów stworzyliśmy mocną i wyrazistą kreację podkreślającą walory najnowszego systemu w portfolio Vetrex.

Na potrzeby kampanii opracowaliśmy sesję fotograficzną w stylu glamour, która jest dziełem uznanego fotografa Roberta Baki. Po intensywnych poszukiwaniach wybraliśmy modelkę – czarnoskórą piękność Nizarię Moco. Całość kreacji spaja hasło „Piękno i pragmatyzm”, komunikujące zarówno wyjątkową estetykę, jak i najwyższą jakość V82 Black Design.